SOBOTA – 25.06.2022 r.

6.30 – + Jan Harczuk (od zarządu i współpracowników syna Rafała z firmy „Savi”

6.30 – + Edward Zwolan (15), Zofia Zwolan ++ Zwolan, Wojczuk, Kusior, Szyper

7.00 – + Ewa Kabasińska (od Małgorzaty i Piotra Partyka)

7.00 – Dz-błag. o Boże błog., dary Ducha Świętego, opiekę MB, potrzebne łaski i zdrowie z okazji imienin

7.00 – + Piotr Pieczykolan ++ Pieczykolanów, pomordowanych na Wołyniu

7.00 – + Alfreda Bilska (greg.)

15.00 – ślub

18.00 – + Eugeniusz Owsik (greg.)

18.00 – + Maria Mielniczek (od sąsiadów z klatki schodowej)

18.00 – Dz-błag. o Boże błog., dary Ducha Świętego, opiekę MB, potrzebne łaski i zdrowie dla Radosława Dudzińskiego w 41 r. ur. (od mamy i Mariusza z rodz.)

 

  1. NIEDZIELA ZWYKŁA – 26.06.2022 r.

7.00 – + Damian Wójtowicz

7.00 – + Eugeniusz Owsik (greg.)

7.00 – O Boże błog., opiekę MB i zdrowie dla Danuty Jaworskiej oraz życie wieczne dla Władysławy Dawid (od koleżanek)

8.30 – + Bronisław Tęczak (2), Helena Tęczak ++ Tęczak

8.30 – + Janina, Bronisław, Jerzy ++ Pawłowskich; Elżbieta Piętal, Ewa, Michał, Dymitr Kogut

10.00 – za parafian

10.00 – Dz-błag. o Boże błog., dary Ducha Świętego, opiekę MB i św. Józefa, potrzebne łaski i zdrowie dla Ewy i Zbigniewa w 25 r. ślubu

11.30 – + Eugeniusz Kiecana (2)

11.30 – + Helena i Tadeusz Czuchaj ++ Czuchaj, Janduła

16.00 – + Alfreda Bilska (greg.)

16.00 – Dz-błag. o Boże błog., dary Ducha Świętego, opiekę MB i św. Józefa, potrzebne łaski i zdrowie dla Katarzyny i Michała Majewskich w 12 r. ślubu

18.00 – + Zenon, Stefania, Adam Gumiela; Krystyna Piotr ++ Niezbeckich; Stanisława Pakuła; Stanisław Pietrasz, Janina, Bolesław ++ Obuchowskich, Zająców

 

 

PONIEDZIAŁEK – 27.06.2022 r.

6.30 – + Alfreda Bilska (greg.)

6.30 – + Zdzisław

7.00 – + Zofia Jaworska (30 dz.p.ś.)

7.00 – + Andrzej Kalita, Stanisław, Stanisława, Teresa

7.00 – + Eugeniusz Owsik (greg.)

18.00 – + Władysława Dawid (imieninowa) ++ Dawidów, Jaworskich, Rudzińskich, Cieplaków, dusze czyśćcowe

18.00 – + Maria Mielniczek (od Sławka i Wandy Mielniczek z rodziną)

18.00 – Dz-błag. o Boże błog., dary Ducha Świętego, opiekę MB, potrzebne łaski i zdrowie dla Beaty i Dariusza Danilewicz w 12 r. ślubu oraz dla syna Tymoteusza

 

 

WTOREK – 28.06.2022 r.

6.30 – + Ryszard Malik (30 dz.p.ś.)

6.30 – + Rozalia, Elżbieta

7.00 – + Alfreda Bilska (greg.)

7.00 – + Jerzy, Leon, Zofia Kozyrscy, Alicja, Marianna Małyszek

7.00 – + Andrzej Bartoszewski

18.00 – + Kacper Matwiejczuk (1)

18.00 – + Adolf Janicki (37), Feliks i Anna Janiccy, Józef i Apolonia Walczuk

18.00 – + Eugeniusz Owsik (greg.)

18.00 – + Maria Mielniczek (od Pawła i Ewy Mielniczek)

 

ŚRODA – URPOCZYSTOŚĆ ŚW. APOSTOŁÓW PIOTRA I PAWŁA – 29.06.2022 r.

6.30 – + Alfreda Bilska (greg.)

6.30 – + Piotr, Aniela +++ Gaców i Bratków; Jerzy Danielkiewicz

6.30 – + Maria Żańczak (r.ś.), Tadeusz Żańczak ++ Pudełków, Żańczaków, Śliwów

8.30 – + Aniela Wojczuk, Michał, Stanisław i Stanisława Niderla

8.30 – + Piotr Bondyra (imieninowa)

10.00 – + Eugeniusz Owsik (greg.)

10.00 – + Piotr Skórka

18.00 – Msza święta zbiorowa – Nowenna do MBKP:

* Dziękczynna z prośbą o opiekę MB dla Tadeusza i Krzysztofa z rodzinami i ich rodziców

* Dz. z prośbą o Boże błog. i opiekę MB dla Bartka i Ani oraz ich rodzin i rodziców

* O dary i owoce Ducha Świętego dla księży przeżywających 5. rocznicę święceń prezbiteratu

* O powołania kapłańskie i zakonne z naszej parafii

* o pokój na świecie i zakończenie wojny na Ukrainie

* + Paweł Dudek (23), Aniela, Stanisław ++ Dudków; ks. Józef Dygas

* + Antoni Rudy (1), Janina Zając (4) ++ Rudy, Zając

 

 

 

CZWARTEK – 30.06.2022 r.

6.30 – Dz-błag. o Boże błog., dary Ducha Świętego, opiekę MB, potrzebne łaski i zdrowie dla Piotra Lalik z okazji imienin

6.30 – + Alfreda Bilska (ost. greg.)

6.30 – + Stanisław Rafał (1) (od syna z rodziną)

7.00 – + Maria Wszoła (26), Marianna i Józef Wszoła, Feliksa, Edward, Stanisław Kwika

7.00 – + Halina Kozanecka (4) ++ Kozaneckich

7.00 – + Eugeniusz Owsik (ost. greg.)

7.00 – + Arkadiusz Sadło (20), Henryk, Zofia, Walenty ++ Sadłów

18.00 – + Emilia Borowska (imieninowa), Tadeusz Borowski

18.00 – + Zbigniew Sokołowski (5) ++ Sokołowskich

18.00 – + Jan Greszta (30), Zbigniew, Michał, Paweł, Anna, Ewa, Stanisław

 

 

 

PIĄTEK – 01.07.2022 r.

6.30 – + Irena Poterucha (od rodz. Walczyńskich Siennica Nadolna)

6.30 – + Józef Mazurek (od sąsiadów)

7.00 – Dz-błag. o Boże błog., dary Ducha Świętego, opiekę MB, potrzebne łaski i zdrowie dla Tadeusza i Joanny w 18 r. ślubu oraz syna Jeremiego

7.00 – + Bogdan Sidor (2)

16.30 – + Maria Ziemka

18.00 – + Władysława Dawid (1 greg.)

 

 

SOBOTA – 02.07.2022 r.

6.30 – + Leon, Marianna, Zofia Traczyk; Paulina, Jan, Józef Traczyk; Elżbieta Skwarek, Irena Daszek, Katarzyna i Piotr Brodowscy

6.30 – + Bogdan Bordun (1)

7.00 – + Aniela i Stanisław Truba, Magdalena i Józef Sagan, Stanisława i Włodzimierz Maguła

7.00 – + Władysława Dawid (greg.)

7.00 – Dz-błag. o Boże błog., dary Ducha Świętego, opiekę MB, potrzebne łaski i zdrowie dla Jana w 70 r. ur.

16.00 – ślub

18.00 – W intencji Kół Żywego Różańca

 

  1. NIEDZIELA ZWYKŁA – 03.07.2022 r.

7.00 – + Lucyna Łakomska (imieninowa), Hieronim Łakomski ++ rodzice

8.30 – + Anastazja Tupaj (36), Krystyna Kwas (20), Zbigniew Kwas

10.00 – W intencji Kół Żywego Różańca

10.00 – za parafian

11.30 – O zdrowie dla Ewy-Eweliny oraz za ś.p. Helena, Jan, Katarzyna, Jakub, Barbara, Wojciech, Zofia, Krzysztof, Józef, Paulina

11.30 – + Władysława Dawid (greg.)

18.00 – + Franciszka, Kazimierz, Janina, Mieczysław, Henryk ++ Niedźwiedziów, Dublów, Dajemów, Klimaszewskich