Pamiątki jako cegiełka na potrzeby parafii można nabyć po każdej Mszy Świętej
oraz w kancelarii parafialnej w godzinach jej otwarcia.

Puzzle parafialne
Przedstawiają kościół z zewnątrz, jak również elementy wnętrza kościoła
oraz otoczenia. Znajdują się na nich zdjęcia przypominające o wizycie papieża Jana Pawła w naszej parafii. Puzzle zwierają 48 elementów, przeznaczone również dla dzieci od 5 roku życia.

Dwustronna Gra Planszowa
Pierwsza Gra planszowa zatytułowana Pielgrzymuję z Janem Pawłem II,
w której przypominamy drogę, jaką pokonał Papież w 1999 roku odwiedzając Polskę. Na planszy znajduje się mapa z trasą VII pielgrzymki.
Pokonując pola zawodnik napotyka na ciekawe zadania związane
z poszczególnymi miastami trasy pielgrzymkowej.

Druga gra Mój dzień z Janem Pawłem II
Karol Wojtyła (późniejszy Święty Jan Paweł II) jako mały chłopiec każdy dzień spędzał zwyczajnie, tak jak my. Miał swoje obowiązki i przyjemności. Celem tej gry jest uświadomienie, że nasza droga do świętości (nieba) prowadzi poprzez wypełnianie zadań dnia codziennego. Niebo zdobywa się małymi krokami, dzień po dniu. Gracz wyrusza z pola Dzień dobry poprzez wypełnianie obowiązków dnia codziennego dochodzi na metę zatytułowaną Dobranoc.

Gra przeznaczona jest od 2 do 4 osób. W pudełku znajdują się: dwustronna plansza, 4 pionki, kostka oraz instrukcja do gry.
Przeznaczona jest dla osób powyżej 5 roku życia.

Kolorowanka

Kolorowanka z Janem Pawłem II zawiera 16 ilustracji do pokolorowania. Znajdują się w niej miejsca pobytu papieża w Zamościu, wizerunek Papieża, opis stroju Jana Pawła II, rebus i labirynt oraz obrazek z nauczaniem Jana Pawła II w Zamościu. Kolorowanka jest przeznaczona dla dzieci od 3 roku.