INTENCJE MSZALNE         11.10 – 18.10.2020 r.

XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 11 IX 2020 r.

 

7.00 – + Teresa Kołtun (imieninowa)

7.00 – + Ryszard Duras (18), Michalina, Wacław Duras, Katarzyna, Franciszek, Franciszek Czerw, Ewa, Tadeusz Sokołowscy, Katarzyna, Zbigniew Senderek

7.00 – + Ryszard Matwiejczuk (28), Maria, Piotr, Marysia, Marianna, Józef ++ Matwiejczuków, Anna, Józef, Teofila, Aleksandra, Maria ++ Bajak, Pawłowskich

8.30 – + Katarzyna, Aleksy, Michał ++ Warcabów, Zofia, Marcin ++ Piaseckich

8.30 – + Iwona Zielińska

8.30 – + Bronisław, Janina, Jerzy ++ Pawłowskich, Michał, Ewa, Dymitr ++ Kogut

10.00 – Za parafian

10.00 Dziękczynna za dotychczasowy przebieg ciąży z prośbą o szczęśliwe rozwiązanie, błog. Boże dla Rodziny

10.00 – + Zofia Kania /greg./

11.30 – + Franciszek Gontarz (39), Aurelia (25) ++ pomordowani z rodz. Sędłaków

11.30 – + Stanisława i Józef Kościk

16.00 – + Eugenia Bałabuch /greg./

16.00 – + Elżbieta Pietrzniak (1). Kazimierz, Ryszard Pietrzniak

18.00 – ++ Dziubów: Edward, Kazimierz, Marianna, Róża, Aniela, Michał, Stanisława, Marian

18.00 – + Czesław Kaźmierczak (od pracowników parafii)

 

PONIEDZIAŁEK –  12 X 2020 r.

 

6.30 –  + Zofia Kania /greg./

6.30 –  O szczęśliwą operację, Boże błog., potrzebne łaski i zdrowie dla Zygmunta

7.00 – + Edward Pleskaczyński (10), Stefania, Wacław Pleskaczyńscy, Julia, Stefania, Wacław, Tadeusz, Urszula, Bogusław Badowscy

7.00 – + Eugenia Bałabuch /greg./

18.00 – + Stanisława i Józef Kościk

18.00 – + Katarzyna, Aleksy, Michał ++ Warcabów, Zofia, Marcin ++ Piaseckich

18.00 – + Mirosław Marszalec (8) ++ Marszalców

18.00 – W intencji słuchaczy Katolickiego Radia Zamość

 

WTOREK – 13 X 2020 r.

 

6.30 – + Zofia Kania /greg./

6.30 za wstawiennictwem MB Królowej Polski o oddalenie pandemii z Parafii, Państwa i świata

7.00 – + Eugenia Bałabuch /greg./

7.00 – + Czesława Kołtun (7)

7.00 – + Czesława Kołtun (7)

7.00 o wyjście z depresji Janiny z prośbą o dalsze zdrowie i Boże błogosławieństwo

18.00 – + Stanisława i Józef Kościk

18.00 – + Henryka Grechuta (7) ++ Grechutów, Szewczyków

18.00 – + Katarzyna, Aleksy, Michał ++ Warcabów, Zofia, Marcin ++ Piaseckich

 

 

ŚRODA – 14 X 2020 r.

6.30 – + Zofia Kania /greg./

6.30 – + Stanisław Wiśniewski (od sąsiadów z Krasnobrodu)

7.00 – + Katarzyna, Aleksy, Michał ++ Warcabów, Zofia, Marcin ++ Piaseckich

7.00 – + Eugenia Bałabuch /greg./

7.00 – + Stanisława i Józef Kościk

7.00 – + Bronisława Malinowska

18.00 – Msza święta zbiorowa – Nowenna do MBKP:

* Dziękczynna z prośbą o opiekę MB dla Tadeusza i Krzysztofa z rodzinami i ich rodziców

* Dziękczynna za przyczyną MB z prośbą o Boże błog. i potrzebne łaski dla Bartłomieja i Anny oraz ich rodzin

* + Marianna, Michał, Zenon, Mieczysław ++ Schabów, Gontarczuków

* W 89 r. ur. Genowefy Bojarskiej – o Boże błog., opiekę MB i zdrowie na dalsze lata życia

* w intencji pracowników Szkół, nauczycieli, katechetów

 

CZWARTEK – 15 X 2020 r.

6.30 – + Zofia Kania /greg./

6.30 – + Władysław Radliński ++ Radlińskich, Józef, Teofila Skrętuła

7.00 – + Jadwiga Bełz (imieninowa)

7.00 – + Eugenia Bałabuch /greg./

7.00 – + Marianna Brudzińska (3)

18.00 – Wspólnota Krwi Chrystusa – za księży posługujących w parafii, misjonarzy ze Zgromadzenia Krwi Chrystusa, członków Wspólnoty Krwi Chrystusa oraz ich rodziny

18.00 – + Stanisława i Józef Kościk

18.00 – + Katarzyna, Aleksy, Michał ++ Warcabów, Zofia, Marcin ++ Piaseckich

 

PIĄTEK – 16 X 2020 r.

6.30 – + Zofia Kania /greg./

6.30 – + Stanisław Niemczuk (30), Alfreda Niemczuk (3)

7.00 – + Eugenia Bałabuch /greg./

7.00 – + Stanisława i Józef Kościk

7.00 – + Katarzyna, Aleksy, Michał ++ Warcabów, Zofia, Marcin ++ Piaseckich

7.00 – + Katarzyna Petryla

18.00 – Msza Święta wspólna do Miłosierdzia Bożego

                * + Zofia Kozłowska (28), Roman Kozłowski

 

SOBOTA – 17 X 2020 r.

6.30 – + Zofia Kania /greg./

6.30 – + Halina Ciepłowska (17), Adam, Genowefa Szostak, Edward Ciepłowski

6.30 – + Helena, Stanisław Misiura ++ Misuirów, Łupkowskich, Magrytów

7.00 – + Artur Horodelski (9), Janusz Horodelski (1), Jan i Irena Horodelscy, Adam Kryk

7.00 – + Damian Wójtowicz

7.00 – + Eugenia Bałabuch /greg./

16.30 ślub

18.00 – + Wojciech Rek (8)

18.00 – + Stanisława i Józef Kościk

18.00 – + Katarzyna, Aleksy, Michał ++ Warcabów, Zofia, Marcin ++ Piaseckich

 

XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA – 18 X 2020 r.

7.00 – + Bronisława, Marian

7.00 – + Anna Sobuś (9), Julian, Tadeusz, Henryk, Stanisław ++ dziadków, Rafał Dudziński

7.00 – + Eugenia Bałabuch /greg./

8.30 – + Katarzyna, Aleksy, Michał ++ Warcabów, Zofia, Marcin ++ Piaseckich

8.30 – + + Stanisława i Józef Kościk

10.00 – Za parafian

10.00 – + Zofia Kania /greg./

11.30 – + Stanisław Sutyła (24), Władysława, Ferdynand Lewczuk, Stanisława Lewczuk, Jan Berdzik, Kazimiera, Julian Sutyła ++ Lewczuków, Skrzyńskich, Sutyłów, Wiatrzyków

11.30 – + Marcin Pastuszak (21), Aniela Pastuszak, Marcin, Antonina Pastuszak

13.00 – I Komunia Święta

16.00 – + Przemysław Oczkowski (5) ++ Oczkowskich

16.00 – + Edmund Martyniuk (20), Janina, Jan, Bogdan, Ryszard ++ Martyniuków

18.00 – + Paweł Nowosad (46), Julian, Stanisława, Ryszard, Zofia, Ryszard, Wiesław ++ Kluczyków, Wanda, Marian Pasek ++ Boczulińskich, Marian Bernacki

18.00 – + Stanisława, Maciej Kłosińscy