SOBOTA – 9 I 2021 r.

6.30 – + Ryszard Podgórny /greg./

6.30 – + Jan Potocki (30 dz.p.ś.)

6.30 – + Eugeniusz Wszoła (od pracowników parafii)

7.00 – + Mieczysława Dziuba /greg./

7.00 – + Maria Muryjas (od Walentyny Ciurysek z rodz.)

7.00 – + Jakub Pankowski /greg./

7.00 – + Barbara Bodziuch (30 dz.p.ś.)

18.00 – + Adam Kustra (od kolegów ze Stalowej Woli)

18.00 – + Ryszard Władyga (od rodz. Bondyrów)

18.00 – + Wojciech Czerwieniec

 

NIEDZIELA – 10 I 2021 r.

7.00 – + Stanisława i Marian Kapusta, Elżbieta i Wojciech Wojcieszonek, Zofia, Elżbieta, Michał Pikuła

7.00 – + Maria Muryjas (od siostrzenicy Anny z mężem i córką)

8.30 – + Jan Serafin (5), Genowefa Serafin (7)

8.30 – + Iwona Zielińska

8.30 – Dz-błag. o Boże błog., opiekę MB, dary Ducha Świętego i zdrowie dla Augustyny i Zdzisława Organistów w 50 r. ślubu

10.00 – Za parafian

10.00 – Dziękczynna za uzdrowienie Jadwigi

11.30 – + Zofia, Stanisław Mękal

11.30 – ++ Litwińczuk: Jakub, Jan, Janina, Edward

16.00 – + Ryszard Podgórny /greg./

16.00 – + Mieczysława Dziuba /greg./

18.00 – + Jakub Pankowski /greg./

18.00 – + Lucjan Antoniewicz (14) ++ Antoniewiczów i Łuszczaków

 

PONIEDZIAŁEK –  11 I 2021 r.

6.30 – + Ryszard Podgórny /greg./

6.30 – + Adam Kustra (od klubu Igros Krasnobród)

6.30 – + rodzice

6.30 – O pomyślny przebieg operacji i powrót do zdrowia dla Teresy

7.00 – + Mieczysława Dziuba /greg./

7.00 – + Jakub Pankowski /greg./

7.00 – + Józef i Michał Lipscy, dusze czyśćcowe

7.00 – Wynagradzająca za grzechy rodziny i przodków

18.00 – + Marianna Świst

18.00 – + Marianna i Stanisław Herda

WTOREK – 12 I 2021 r.

 

6.30 – + Ryszard Podgórny /greg./

6.30 – + Andrzej Marzec (od wujka i rodz. Bindugów z Białowoli)

6.30 – + Mirosława Wapniarska (2), Izabela Kindop (2)

7.00 – + Mieczysława Dziuba /greg./

7.00 – + Jakub Pankowski /greg./

7.00 – + Maria Muryjas (od Marianny i Mieczysława Rzemieniuk z rodz.)

18.00 – + Damian Wójtowicz

ŚRODA – 13 I 2021 r.

6.30 – + Ryszard Podgórny /greg./

6.30 – + dusze czyśćcowe

6.30 – Wynagradzająca za grzechy rodziny i przodków

7.00 – + Mieczysława Dziuba /greg./

7.00 – + Jakub Pankowski /greg./

7.00 – + Maria Muryjas (od koleżanek i kolegów z Orange)

7.00 – + Helena Muszyńska (od Heleny Wierzańskiej)

18.00 – Msza święta zbiorowa – Nowenna do MBKP:

* Dziękczynna z prośbą o opiekę MB dla Tadeusza i Krzysztofa z rodzinami i ich rodziców

* Dz. z prośbą o pomoc MB dla Bartka i Ani oraz ich rodzin i rodziców

* + Eugeniusz Wszoła

 

 

CZWARTEK – 14 I 2021 r.

6.30 – + Ryszard Podgórny /greg./

6.30 – + Adam Kustra (od Andrzeja Podgórskiego – Burmistrza Tyszowiec)

6.30 – + ks. Józef Szczypa

7.00 – + Mieczysława Dziuba /greg./

7.00 – + Jakub Pankowski /greg./

7.00 – + Stanisław Przyczyna (od ks. Tomasza Sokoła)

18.00 – + Wojciech Czerwieniec

PIĄTEK – 15 I 2021 r.

6.30 – + Ryszard Podgórny /greg./

6.30 – + Eugeniusz Wszoła (30 dz.p.ś.)

6.30 – + Wacław Majkutewicz (od syna Janusza z żoną)

7.00 – + Mieczysława Dziuba /greg./

7.00 – + Jakub Pankowski /greg./

7.00 – + Andrzej Marzec

7.00 – + Krystyna Tokarz (9), Maria, Bronisław i Stanisław Tokarz, Stanisława, Tadeusz i Edward Storczyńscy, Julia i Stanisław Nowogrodzcy, Halina Bilska

18.00 – Msza Święta zbiorowa do Miłosierdzia Bożego

* + Aleksander Skarżyński (40)

* + Stanisław (19) ++ Żyłaków, Ewa (13) ++ Długoszów

 

 

SOBOTA – 16 I 2021 r.

6.30 – + Ryszard Podgórny /greg./

6.30 – + Andrzej Marzec (od Iwony i Jana Bubiłek)

6.30 – + Marian Domagała (10), Danuta, Józefa, Jan

7.00 – + Mieczysława Dziuba /greg./

7.00 – + Jakub Pankowski /greg./

7.00 – + Janina Stąsik

18.00 – + Zenon Bałka (44), Bolesława Bałka (2 m-c) ++ Bałków, Łubkowskich

18.00 – + Maria Muryjas (od przyjaciół Haliny i Piotra Grechuta)

18.00 – + Lucyna i Adolf Mazurek, Krystyn Jarosławski, Janusz ++ Mazurków, Jarosławskich

 

 NIEDZIELA – 17 I 2021 r.

7.00 – + Andrzej Szczepański (15)

7.00 – + Stanisław Litwińczuk (12), Litwińczuk Józef i Józefa

8.30 – + Maria Muryjas (od siostrzenicy Barbary Kryj)

8.30 – + Tadeusz Mądroń (od Iwony i Zdzisława Panuciak)

10.00 – Za parafian – chrzcielna

11.30 – + Aniela Wawręty (1) ++ Wawrętych, Żytyńskich

11.30 – + Nadzieja i Adam, Czesława, Gustaw, Janina, Ryszard ++ Wiechów, Katarzyna i Andrzej Wołk

16.00 – + Ryszard Podgórny /greg./

16.00 – + Mieczysława Dziuba /greg./

18.00 – + Jakub Pankowski /greg./