INTENCJE MSZALNE         03.01.2021 – 10.01.2021 r.

 

 

NIEDZIELA – 3 I 2021 r.

7.00 – + Jadwiga Mosur

7.00 – + Adam Kustra (od rodz. Olech)

8.30 – + Stanisław Bamburski (1)

8.30 – + Stanisław Przyczyna (od sąsiadów – rodz. Styków)

10.00 – Za parafian

10.00 – O Boże błog i opiekę MB dla Walerii i Zygmunta Jasiewicz w 65 r. ślubu

10.00 – Dz-błag. w intencji Kół Żywego Różańca

11.30 – Antonina Litwin, Tadeusz Jaroszyński

11.30 – + Helena i Tadeusz Lesiukowie ++ Lewandowskich, Wachnów

16.00 – + Ryszard Podgórny /greg./

16.00 – + Mieczysława Dziuba /greg./

18.00 – + Jakub Pankowski /greg./

 

 

PONIEDZIAŁEK –  4 I 2021 r.

6.30 – + Ryszard Podgórny /greg./

6.30 – + Janina, Ignacy, Alina, Andrzej Stefanek ++ Brandtów

6.30 – Dz-błag. o Boże błog., opiekę MB, dary Ducha Świętego i zdrowie dla Izabeli w 16 r. ur.

6.30 – Dz-błag. o Boże błog. i zdrowie dla Joanny i Grzegorza

7.00 – + Mieczysława Dziuba /greg./

7.00 – + Jakub Pankowski /greg./

7.00 – + Jan Konstantynowicz (21)

7.00 – + Adam Wojtów (30 dz. p. ś.)

15.00 – W intencji mieszkańców parafii

16.00 – W intencji mieszkańców parafii

18.00 – + Maria Muryjas (od brata Aleksandra z żoną)

 

 

WTOREK – 5 I 2021 r.

 

6.30 – + Ryszard Podgórny /greg./

6.30 – + Adam Kustra (od Przemka i Stanisława Kozłowskich)

6.30 – + Antoni Matyjaszczyk

7.00 – + Mieczysława Dziuba /greg./

7.00 – + Jakub Pankowski /greg./

7.00 – + Kazimiera Mazurkiewicz (5)

7.00 – + Janina Kowalik (30 dz.p.ś.)

15.00 – W intencji mieszkańców parafii

16.00 – W intencji mieszkańców parafii

18.00 – + Maciej Tyszko

 

 

 

 

 

 

 

ŚRODA – UROCZYSTOŚĆ OBJAWIENIA PAŃSKIEGO – 6 I 2021 r.

7.00 – + Piotr Palichleb (1), Elżbieta, Gustaw ++ Palichlebów, Wałczuków, Knapów

7.00 – + Jan Potocki (od córki z rodz.)

8.30 – + Ryszard Podgórny /greg./

8.30 – + Maria, Jerzy, Wojciech, Władysław Piaseccy, dusze czyśćcowe

10.00 – Za parafian

10.00 – Dz-błag. w 18 r. ur. i im. Kacpra, dziękczynna za dar życia z prośba o mocną wiarę, Boże błog., potrzebne łaski i dary Ducha Świętego, opiekę MB i jego patrona oraz zdrowie w dorosłym życiu i jego rodziców

10.00 – Dz-błag. o Boże błog., opiekę MB, dary Ducha Świętego i zdrowie dla Małgorzaty i Marcina Wałczuk w 10 r. ślubu

11.30 – + Kobylarzów: Jan, Michalina, Marian, Albina

11.30 – + Mieczysława Dziuba /greg./

16.00 – + Jakub Pankowski /greg./

16.00 – + Stanisław i Anna Stefaniak ++ Stefaniaków i Smyków

18.00 – Msza święta zbiorowa – Nowenna do MBKP:

* Dziękczynna z prośbą o opiekę MB dla Tadeusza i Krzysztofa z rodzinami i ich rodziców

* Dz. z prośbą o pomoc MB dla Bartka i Ani oraz ich rodzin i rodziców

* + Franciszek Kołodziej (10), Apolonia, Katarzyna ++ Kołodziejów, Wojdów (od Krystyny Kołodziej)

* + Eugeniusz Wszoła

* + Maria Borek

CZWARTEK – 7 I 2021 r.

6.30 – + Ryszard Podgórny /greg./

6.30 – + Adam Wojtów (30 dz.p.ś.)

7.00 – + Mieczysława Dziuba /greg./

7.00 – + Jakub Pankowski /greg./

7.00 – + Maria Muryjas (od siostry Teresy z mężem)

7.00 – + Leon Kutryn (30 dz.p.ś.)

15.00 – W intencji mieszkańców parafii

16.00 – W intencji mieszkańców parafii

18.00 – + Kazimierz Wołyniak (18), Henryka Wołyniak, Jan, Henryka, Konstanty Ciepielewscy

PIĄTEK – 8 I 2021 r.

6.30 – + Ryszard Podgórny /greg./

6.30 – + Ryszard Koniec

6.30 – Dz-błag. o Boże błog., opiekę MB, dary Ducha Świętego i zdrowie dla Agnieszki i jej poczętego dziecka

7.00 – + Mieczysława Dziuba /greg./

7.00 – + Jakub Pankowski /greg./

7.00 – O Boże błog. i zdrowie dla Józefy z okazji ur.

15.00 – W intencji mieszkańców parafii

16.00 – W intencji mieszkańców parafii

18.00 – + Marcin Michalski (od rodz. i siostry)

18.00 – + Anna Skroban (1)

 

SOBOTA – 9 I 2021 r.

6.30 – + Ryszard Podgórny /greg./

6.30 – + Jan Potocki (30 dz.p.ś.)

6.30 – + Eugeniusz Wszoła (od pracowników parafii)

7.00 – + Mieczysława Dziuba /greg./

7.00 – + Maria Muryjas (od Walentyny Ciurysek z rodz.)

7.00 – + Jakub Pankowski /greg./

7.00 – + Barbara Bodziuch (30 dz.p.ś.)

15.00 – W intencji mieszkańców parafii

16.00 – W intencji mieszkańców parafii

18.00 – + Adam Kustra (od kolegów ze Stalowej Woli)

18.00 – + Ryszard Władyga (od rodz. Bondyrów)

18.00 – + Wojciech Czerwieniec

 NIEDZIELA – 10 I 2021 r.

7.00 – + Stanisława i Marian Kapusta, Elżbieta i Wojciech Wojcieszonek, Zofia, Elżbieta, Michał Pikuła

7.00 – + Maria Muryjas (od siostrzenicy Anny z mężem i córką)

8.30 – + Jan Serafin (5), Genowefa Serafin (7)

8.30 – + Iwona Zielińska

8.30 – Dz-błag. o Boże błog., opiekę MB, dary Ducha Świętego i zdrowie dla Augustyny i Zdzisława Organistów w 50 r. ślubu

10.00 – Za parafian

10.00 – Dziękczynna za uzdrowienie Jadwigi

11.30 – + Zofia, Stanisław Mękal

11.30 – ++ Litwińczuk: Jakub, Jan, Janina, Edward

16.00 – + Ryszard Podgórny /greg./

16.00 – + Mieczysława Dziuba /greg./

18.00 – + Jakub Pankowski /greg./

18.00 – + Lucjan Antoniewicz (14) ++ Antoniewiczów i Łuszczaków