INTENCJE MSZALNE         27.12.2020 – 03.01.2021 r.

 

NIEDZIELA ŚWIĘTEJ RODZINY: JEZUSA, MARYI I JÓZEFA – 27 XII 2020 r.

7.00 – + Janina Świątkowska (25), Helena, Józefa, Władysław, Zbigniew ++ Świątkowskich

7.00 – + Irena Kot (26), Czesław Kot (7)

7.00 – + Jan Przeworski (od mamy Marianny Przeworskiej)

8.30 – + Leokadia Gruszecka (21), Adolf Gruszecki ++ Grechutów

8.30 – + Jan Jaworski (imieninowa) ++ Jaworskich, Rudzińskich, Dawidów, dusze czyśćcowe

10.00 – Za parafian

10.00 – + Jan (imieninowa), Ludwika, Andrzej Urban, Kazimiera, Andrzej Baranowski, Zdzisław, Marian

11.30 – W intencji małżeństw, które obchodzą Jubileusz i rocznicę

13.00 – Ślub

16.00 – + Janina i Jan Firek (od córki Alicji)

16.00 – ++ Jasiewiczów: Jan, Zofia, Aniela; ++ Senderków: Jan i Joanna

18.00 – + Janina i Jan Ziarkiewicz (imieninowa – do Miłosierdzia Bożego przez wstawiennictwo MB)

18.00 – + Adela Bochniak /greg./

 

PONIEDZIAŁEK –  28 XII 2020 r.

6.30 – + Maria Muryjas (od chrzestnej Marii i Eli z dziećmi)

6.30 – + Maria Muryjas (od mieszkańców bloku przy ul. Zam. 5)

7.00 – + Adela Bochniak /greg./

7.00 – + Mieczysław Władek

7.00 – + Halina Leszczyńska

7.00 – O zdrowie dla Leona Kulki

15.00 – W intencji mieszkańców parafii

16.00 – W intencji mieszkańców parafii

18.00 – + Zofia, Tadeusz Kocaj, Katarzyna Wnuk

18.00 – + Jerzy Głąb, Katarzyna, Władysław, Aniela Skrzyńska, Ryszard

 

WTOREK – 29 XII 2020 r.

6.30 – + Ryszard i Jadwiga Koniec

6.30 – + Maria Muryjas (od mieszkańców bloku przy ul. Zam. 5)

7.00 – + Adela Bochniak /greg./

7.00 – + Jan Potocki (od siostry Marii)

7.00 – O łaskę zdrowia dla Elżbiety

15.00 – W intencji mieszkańców parafii

16.00 – W intencji mieszkańców parafii

18.00 – + Ludwika Rycaj (41), Lucjan Rycaj, Antoni

18.00 – + Beata i Czesława Peterman

 

ŚRODA – 30 XII 2020 r.

6.30 – + Andrzej Radzik

6.30 – + Eugeniusz Wszoła (od pracowników Przedszkola Miejskiego nr 12)

7.00 – + Adela Bochniak /greg. – ost/

7.00 – Intencja wynagradzająca za grzechy przodków

15.00 – W intencji mieszkańców parafii

16.00 – W intencji mieszkańców parafii

18.00 – Msza święta zbiorowa – Nowenna do MBKP:

* Dziękczynna z prośbą o opiekę MB dla Tadeusza i Krzysztofa z rodzinami i ich rodziców

* Dz. z prośbą o pomoc MB dla Bartka i Ani oraz ich rodzin i rodziców

* + Wacław Erazmus

* + Maria Burcon (10), Janusz (27), Janina, Eugeniusz

 

CZWARTEK – 31 XII 2020 r.

6.30 – + Katarzyna Petryla

6.30 – + Eugeniusz Wszoła (od pracowników Przedszkola Miejskiego nr 12)

7.00 – + Eugeniusz Kupiec (od rodz. Kupców i Zalewskich)

7.00 – + Andrzej Marzec (od kolegi Krzysztofa Gałaszkiewicza)

7.00 – Intencja wynagradzająca za grzechy przodków

17.00 – Dziękczynno-błagalna za otrzymane łaski w 2020 r.

 

PIĄTEK – UROCZYSTOŚĆ ŚWIĘTEJ BOŻEJ RODZICIELKI 1 I 2021 r.

7.00 – + Jan, Maria ++ Kucharskich, Adela, Karol ++ Łochinów

8.30 – + Krystyna Rękas

8.30 – + Jerzy Tyszko ++ Tyszków, Bondyrów

10.00 – Za parafian

11.30 – W intencji dzieci i młodzieży oraz rodzin z naszej parafii

11.30 – + Kazimier Gil (4)

11.30 – + Ryszard Podgórny /1 greg./

16.00 – + Mieczysława Dziuba /1 greg./

16.00 – O łaskę zdrowia i zgodę na wole Bożą przez przyczynę MB oraz wszystkich Aniołów i Świętych

18.00 – + Jakub Pankowski /1 greg./

 

 

SOBOTA – 2 I 2021 r.

6.30 – + Ryszard Podgórny /greg./

6.30 – + Adam Kustra (od Klubu Igros Krasnobród)

7.00 – + Mieczysława Dziuba /greg./

7.00 – + Maria Muryjas (od bratanicy Sylwii Kijewskiej z mężem Krzysztofem i córką Laurą)

7.00 – + Jakub Pankowski /greg./

7.00 – + Genowefa Bondyra (imieninowa)

15.00 – W intencji mieszkańców parafii

16.00 – W intencji mieszkańców parafii

18.00 – Dz-błag. w intencji Kół Żywego Różańca

18.00 – + Ryszard Władyga (od rodz. Pasków)

18.00 – + Stanisław Przyczyna (od żony i dzieci)

 

 NIEDZIELA – 3 I 2021 r.

7.00 – + Jadwiga Mosur

7.00 – + Adam Kustra (od rodz. Olech)

8.30 – + Stanisław Bamburski (1)

8.30 – + Stanisław Przyczyna (od sąsiadów – rodz. Styków)

10.00 – Za parafian

10.00 – O Boże błog i opiekę MB dla Walerii i Zygmunta Jasiewicz w 65 r. ślubu

10.00 – Dz-błag. w intencji Kół Żywego Różańca

11.30 – Antonina Litwin, Tadeusz Jaroszyński

11.30 – + Helena i Tadeusz Lesiukowie ++ Lewandowskich, Wachów

16.00 – + Ryszard Podgórny /greg./

16.00 – + Mieczysława Dziuba /greg./

18.00 – + Jakub Pankowski /greg./