SOBOTA – 19 XII 2020 r.

6.25 – + Teresa Zabłocka /greg./

6.25 – + Maria Muryjas (od mieszkańców bloku przy ul. Zam. 5)

7.00 – + Paweł Padewski (30 dz. p. ś.)

7.00 – + Edward Kowalczuk, Janina Kowalczuk

7.00 – + Adela Bochniak /greg./

7.00 – + Janusz Brześciński (30 dz. p. ś.)

18.00 – + Leokadia Mękal (od sąsiadów i znajomych)

18.00 – + Tadeusz Plisikiewicz (5)

18.00 – + Antoni Oseła (36), Bronisława (27), Henryk Oseła

 

IV NIEDZIELA ADWENTU – 20 XII 2020 r.

7.00 – + Damian Wójtowicz

7.00 – + Tadeusz Pokrywka (15) ++ Pokrywków

8.30 – + Janusz Bochenko (37), Zofia Bochenko

10.00 – Za parafian

11.30 – + Iwona Krawiec (20)

11.30 – + Jerzy Knap (2) ++ Knapów, Walczuków, Palichlebów, Stępkowskich

13.00 – Ślub

16.00 – + Danuta Adamczuk (24)

16.00 – + Adela Bochniak /greg./

18.00 – + Stanisław Grzegórzko (18), Honorata Grzegórzko (5)

18.00 – + Teresa Zabłocka /greg./

 

PONIEDZIAŁEK –  21 XII 2020 r.

6.25 – + Teresa Zabłocka /greg./

6.25 – O Boże błog., potrzebne łaski i zdrowie dla Dariusza z okazji imienin

6.25 – + Maria Muryjas (od mieszkańców bloku przy ul. Zam. 5)

7.00 – + Adela Bochniak /greg./

7.00 – + Maria Muryjas (od koleżanek i kolegów z Orange)

7.00 – + Witold Bondyra

18.00 – + Jadwiga Parnicka (30 dz.p.ś.)

18.00 – + Kazimiera Ostapińska (8)

18.00 – + Jadwiga Antoniszewska (od Stanisława i Alicji Mendel)

 

WTOREK – 22 XII 2020 r.

6.25 – + Teresa Zabłocka /greg. – ost/

6.25 – + Maria Muryjas (od mieszkańców bloku przy ul. Zam. 5)

6.25 – + Halina Stręciwilk (25), Stanisław, Krzysztof

6.25 – + Janina Leszczyńska (w dniu pogrzebu)

7.00 – + Adela Bochniak /greg./

7.00 – + Maria Muryjas (30 dz.p.ś.)

7.00 – + Ryszard Kuczyński (19), Wacław Kuczyński, Anastazja i Jan Pokrywka, Janina i Franciszek Smyk

18.00 – + Feliksa Dymańska (5)

18.00 – + Jadwiga Antoniszewska (od Marii Maksiewicz z rodz.)

 

ŚRODA – 23 XII 2020 r.

6.25 – + Aleksander Bajak (18), Teofila, Anna, Józef Bajak, Maria, Piotr, Marysia, Ryszard, Marianna, Józef ++ Matwiejczuków

6.25 – + Maria Muryjas (od mieszkańców bloku przy ul. Zam. 5)

6.25 – + Marian Głowaczewski (7) ++ Głowaczewskich

6.25 – Dz. z prośbą o łaski, Boże błog., opiekę MB i zdrowie z okazji imienin i urodzin Ewy, Adama i Szczepana

7.00 – + Adela Bochniak /greg./

7.00 – + Marek Soboń (30 dz.p.ś.)

7.00 – + Witold Bondyra (od Kazimierza Bondyry – kolegi z pracy)

18.00 – Msza święta zbiorowa – Nowenna do MBKP:

* Dziękczynna z prośbą o opiekę MB dla Tadeusza i Krzysztofa z rodzinami i ich rodziców

* Dz. z prośbą o pomoc MB dla Bartka i Ani oraz ich rodzin i rodziców

* O Boże błog., opiekę MB, potrzebne łaski i zdrowie dla Ewy Łypas (imieniny) oraz Alfreda, Haliny i Heleny

* + Maria, Stanisław, Katarzyna, Teodor, Anna, Marcin, Janina, Jadwiga Bobak

* + Andrzej Marzec

CZWARTEK – WIGILIA NARODZENIA PAŃSKIEGO 24 XII 2020 r.

6.25 – + Teresa i Franciszek Kołtun

6.25 – + Iwona Zielińska (miesięczna)

6.25 – + Emilia i Tadeusz Borowscy

6.25 – + Adam Adamczyk (imieninowa), Zofia, Aleksander, Jan, Wiktoria Stanisławscy (imieninowa), Adam Zięba (imieninowa), Łucja, Ryszard, Jolanta Prusińska

7.00 – + Adela Bochniak /greg./

7.00 – + Helena i Zygmunt Swatowski, Weronika, Jan

7.00 – Msza święta wspólna za zmarłych

 

PIĄTEK – UROCZYSTOŚĆ NARODZENIA PAŃSKIEGO 25 XII 2020 r.

22.00 – Za parafian

22.00 – Dziękczynna za szczęśliwy zabieg córki z prośbą o potrzebne łaski i zdrowie w rodzinie

00.00 – Tadeusz Żańczak (21), Maria ++ Żańczaków, Pudełków, Lentowiczów

00.00 – Józef Sierpiński (30) ++ Sierpińskich, Anna, Adam Furmanek

7.00 –

8.30 – + Wiktor i Zofia Antoniszewscy, Andrzej i Bronisława Kowalczuk

8.30 – + Damian Wójtowicz (od rodziny)

10.00 –

11.30 – W intencji dzieci z naszej parafii

11.30 – + Władysława Garbal (13)

16.00 – + Adela Bochniak /greg./

18.00 – + Helena i Kazimierz

 

 

SOBOTA – ŚWIĘTO ŚWIĘTEGO SZCZEPANA, MĘCZENNIKA 26 XII 2020 r.

7.00 – + Elżbieta i Kazimierz, Ryszard Pietrzniak, Marianna i Józef Złomańczuk, Jan Szczyrba

8.30 – + Bronisława, Jan, Marian, Henryka ++ Bajan, Kazimiera, Bogdan, Stefan Wiatrzyk

8.30 – ++ Kusz, Godziszewskich

10.00 – Chrzcielna

11.30 – Do Dzieciątka Jezus w dniu św. Szczepana, dziękczynna za zdrowie syna i o łaskę zdrowia dla Cypriana i Wiktora oraz o powołanie dla Wojtka

11.30 – + Waldemar Jaworski (7), Stanisława Gładysz (16) ++ ich rodzice: Waleria, Stanisław; Lucjan Toczek

14.30 – Ślub

16.00 – + Adela Bochniak /greg./

18.00 – + Danuta i Henryk Flaga

 

 NIEDZIELA ŚWIĘTEJ RODZINY: JEZUSA, MARYI I JÓZEFA – 27 XII 2020 r.

7.00 – + Janina Świątkowska (25), Helena, Józefa, Władysław, Zbigniew ++ Świątkowskich

7.00 – + Irena Kot (26), Czesław Kot (7)

7.00 – + Jan Przeworski (od mamy Marianny Przeworskiej)

8.30 – + Leokadia Gruszecka (21), Adolf Gruszecki ++ Grechutów

8.30 – + Jan Jaworski (imieninowa) ++ Jaworskich, Rudzińskich, Dawidów, dusze czyśćcowe

10.00 – Za parafian

10.00 – + Jan (imieninowa), Ludwika, Andrzej Urban, Kazimiera, Andrzej Baranowski, Zdzisław, Marian

11.30 – W intencji małżeństw, które obchodzą Jubileusz i rocznicę

13.00 – Ślub

16.00 – + Janina i Jan Firek (od córki Alicji)

16.00 – ++ Jasiewiczów: Jan, Zofia, Aniela; ++ Senderków: Jan i Joanna

18.00 – + Janina i Jan Ziarkiewicz (imieninowa – do Miłosierdzia Bożego przez wstawiennictwo MB)

18.00 – + Adela Bochniak /greg./