SOBOTA – 12 XII 2020 r.

6.25 – + Teresa Zabłocka /greg./

6.25 – + Krystyna Mydlak (1) (od koleżanek z Liceum Pedag.)

6.25 – + Maria Muryjas (od szwagierki Zofii Basiak z rodz.)

6.25 – + Stanisław Kwiecień, Krzysztof Lewusz, Kazimierz, Władysława, Józef, Maria Niańko, Mikołaj, Antonina, Genowefa Lisiewicz, Michał, Leokadia, Lucjan Gruszkiewicz

7.00 – + Jadwiga Antoniszewska (od Krzysztofa, Małgorzaty, Konrada, Kamila)

7.00 – + Adela Bochniak /greg./

18.00 – + Marek Soboń (od mieszkańców bloku nr 28 przy ul. Wysz)

18.00 – + Krzysztof Flis (8)

18.00 – W 41 r. ur. Olipii Bojarskiej – o Boże błog. i zdrowie na dalsze lata życia

 

III NIEDZIELA ADWENTU – 13 XII 2020 r.

7.00 – + Janusz Siatka (29)

7.00 – + Krystyna Rękas (urodzinowa)

7.00 – + Teresa Zabłocka /greg./

8.30 – + Dymitr, Ewa, Michał Kogut Janina, Bronisław, Jerzy z rodz. Pawłowskich

8.30 – + Adela Bochniak /greg./

10.00 – Za parafian

10.00 – w 18 r. ur. Weroniki Romańskiej z prośbą o Boże błog.

11.30 – + Jan Nowak (17), Bożena, Robert

11.30 – + Zbigniew Kornas, Bronisława, Jan ++ Kornasów; Władysława i Karol ++ Dzidów

16.00 – + Cecylia (3), Władysław ++ Portków, Łasochów, Wajdów

16.00 – + Mieczysława Dziuba (8)

18.00 – + Czesława i Karol Miętus ++ Gorzków, Łojów

18.00 – + Anita Momot-Świętonowska (8) ++ Letkiewiczów, Kamińskich, Momotów

 

PONIEDZIAŁEK –  14 XII 2020 r.

6.25 – + Teresa Zabłocka /greg./

6.25 – O uzdrowienie Marcina

7.00 – + Adela Bochniak /greg./

7.00 – + Janina Waśko (8), Stanisław, Jan ++ Waśków, Lipskich: Marianna, Józef

7.00 – Do Pana Boga w Trójcy Jedynego i Miłosierdzia Bożego – prośba za orędownictwem Prymasa Tysiąclecia Stefana Kardynała Wyszyńskiego o wypełnienie woli Bożej oraz cud całkowitego uzdrowienia dla Magdaleny przez Niepokalane Serce Maryi Królowej Polski

18.00 – + Maria Kowalczuk (30) ++ Kowalczuków, Czupałów

18.00 – + Ryszard Bartosik (od kolegów i pracowników Prokuratury Okręgowej w Zamościu)

18.00 – + Jadwiga Antoniszewska (od chrzestnej córki Joli z rodz.)

 

WTOREK – 15 XII 2020 r.

6.25 – + Teresa Zabłocka /greg./

6.25 – O uzdrowienie Marcina

6.25 – + Wiesława Hałasa, Stanisław i Anna Hołosz, Mieczysław Żeromski

7.00 – + Adela Bochniak /greg./

7.00 – + Maria Muryjas (od teściowej Władysławy)

7.00 – + dusze czyśćcowe

7.00 – Dziękczynna za wszelkie łaski z prośbą o Boże błog. dla Eweliny w egzaminach

18.00 – + Ryszard Niedźwiedzki (5), Jadwiga, Grzegorz, Helena Kniaź, Fryc Loszyński

18.00 – + Adam Wrzos (12), Franciszek Wrzos (34), Sylwester i Janina Wrzos, Tadeusz, Zofia, Bolesław Choma

18.00 – + Stanisław Przyczyna (30 dz. p. ś.)

 

ŚRODA – 16 XII 2020 r.

6.25 – O uzdrowienie Marcina

6.25 – + Teresa Zabłocka /greg./

6.25 – O potrzebne łaski dla Adriana

7.00 – + Adela Bochniak /greg./

7.00 – + Danuta Gałaszkiewicz (8), Tekla, Zygmunt Siewak

7.00 – + Maria Muryjas (od szwagierki Haliny Muryjas z dziećmi Hamot oraz Katarzyny i Karola Baca)

18.00 – Msza święta zbiorowa – Nowenna do MBKP:

* Dziękczynna z prośbą o opiekę MB dla Tadeusza i Krzysztofa z rodzinami i ich rodziców

* Dz. z prośbą o pomoc MB dla Bartka i Ani oraz ich rodzin i rodziców

CZWARTEK – 17 XII 2020 r.

6.25 – O uzdrowienie Marcina

6.25 – + Maria Muryjas (od mieszkańców bloku przy ul. Zam. 5)

6.25 – O potrzebne łaski dla Bartka

7.00 – + Adela Bochniak /greg./

7.00 – + Janusz Brześciński (od przyjaciół syna z zespołu)

7.00 – + Teresa Zabłocka /greg./

18.00 – Dz-błag. z prośbą o Boże błog., dary Ducha Świętego, opiekę MB dla Macieja w 12 r. ur. i Liliany w 6. r . ur.

18.00 – Wspólnota Krwi Chrystusa – za księży posługujących w parafii, misjonarzy ze Zgromadzenia Krwi Chrystusa, członków Wspólnoty Krwi Chrystusa oraz ich rodziny

18.00 – + Genowefa Turek (5), Józef Turek

 

PIĄTEK – 18 XII 2020 r.

6.25 – + Teresa Zabłocka /greg./

6.25 – O uzdrowienie Marcina

7.00 – + Adela Bochniak /greg./

7.00 – + Jan (33), Stanisława, Leszek ++ Dominów

7.00 – + Maria Muryjas (od koleżanek i kolegów z Orange)

18.00 – Msza Święta wspólna do Miłosierdzia Bożego

* + Jerzy Knap (2), Honorata, Andrzej Chwaleba, Antoni, Irena, Marian Słodki, ++ Chwalebów, Słodkich, Knapów

* + Zdzisław Fido, Karolina, Czesława, Stanisław, Elżbieta

* + Władysław Walas (8), Franciszka, Paweł

 

 

SOBOTA – 19 XII 2020 r.

6.25 – + Teresa Zabłocka /greg./

6.25 – + Maria Muryjas (od mieszkańców bloku przy ul. Zam. 5)

7.00 – + Paweł Padewski (30 dz. p. ś.)

7.00 – + Edward Kowalczuk, Janina Kowalczuk

7.00 – + Adela Bochniak /greg./

7.00 – + Janusz Brześciński (30 dz. p. ś.)

18.00 – + Leokadia Mękal (od sąsiadów i znajomych)

18.00 – + Tadeusz Plisikiewicz (5)

18.00 – + Antoni Oseła (36), Bronisława (27), Henryk Oseła

 

IV NIEDZIELA ADWENTU – 20 XII 2020 r.

7.00 – + Damian Wójtowicz

7.00 – + Tadeusz Pokrywka (15) ++ Pokrywków

8.30 – + Janusz Bochenko (37), Zofia Bochenko

10.00 – Za parafian

11.30 – + Iwona Krawiec (20)

11.30 – + Jerzy Knap (2) ++ Knapów, Walczuków, Palichlebów, Stępkowskich

13.00 – Ślub

16.00 – + Danuta Adamczuk (24)

16.00 – + Adela Bochniak /greg./

18.00 – + Stanisław Grzegórzko (18), Honorata Grzegórzko (5)

18.00 – + Teresa Zabłocka /greg./