INTENCJE MSZALNE         6.11 – 13.12.2020 r.

 

II NIEDZIELA ADWENTU – 6 XII 2020 r.

7.00 – + Kazimierz Dziuba (12) ++ Dziubów, Teofila, Piotr Siek

7.00 – + Mikołaj Sobczuk, Antonina, Maria, Kazimierz, Tadeusz ++ Sobczuków, Kazimiera i Wojciech Sochaniów

7.00 – + Henryk Duda (9) ++ Dudów: Jan, Agata, Jan, Edward, Teresa

8.30 – + Aleksander Sokołowski (4), ++ Lipińskich, Sokołowskich

8.30 – + Zygmunt Swatowski (26)

8.30 – + Adela Bochniak /greg./

10.00 – Za parafian

10.00 – W intencji Róż Różańcowych

10.00 – + Teresa Zabłocka /greg./

11.30 – Dz-błag. w 6 r. ur. Adama-Mikołaja Sosnowskiego i o potrzebne łaski dla Barbary i Marii

11.30 – + Wanda Szynkarczuk (1)

16.00 – + Stefan, Jarosław, Piotr ++ Nowosadów, Lucyna Kukułowicz

16.00 – + Krystyna Brzozowska (1)

18.00 – + Emilia Wichrowska, Baran Władysława i Julian, Juszczak Jadwiga i Marcin

18.00 – + Anna, Jan, Andrzej, Maria, Paweł Kończyńscy, Agnieszka, Onufry Miętkiweicz, Wanda, Wacław, Tadeusz, Piotr Nowosad

 

PONIEDZIAŁEK –  7 XII 2020 r.

6.25 – + Leokadia Mękal (30 dz. p. ś.)

6.25 – + Maria Bajak (1)

6.25 – O zdrowie i opiekę MB dla Teresy i Grzegorza

6.25 – o szczęśliwy zabieg i zdrowie dla Iwony

9.00 – + Adela Bochniak /greg./

9.00 – + Zofia Bełz (30 dz. p. ś.)

11.00 –  O Boże błog., dary Ducha Świętego, opiekę MB i wiarę dla Tadeusza-Mikołaja w 41 r. ur. i dla całej rodziny

16.00 – + Teresa Zabłocka /greg./

18.00 – + Katarzyna Senderek (10 r., imieninowa, urodzinowa), Zbigniew Senderek

18.00 – + Robert Nogacz (6), Henryka, Józef Nogacz, Irena, Ludwik Tylus, Kazimierz Dymanus

 

WTOREK – UROCZYSTOŚĆ NIEPOKALANEGO POCZĘCIA NMP – 8 XII 2020 r.

6.25 – O boże błog. i zdrowie dla dzieci i wnuków z rodziny Kucharskich oraz o szczęśliwe narodziny trojaczków,

6.25 – Do Pana Boga w Trójcy Jedynego i Miłosierdzia Bożego, prośba za orędownictwem Prymasa Tysiąclecia Stefana Wyszyńskiego o wypełnienie woli Bożej oraz cud całkowitego uzdrowienia dla Magdaleny przez Niepokalane Serce Maryi Królowej Polski

6.25 – + Teresa Zabłocka /greg./

8.30 – + Adela Bochniak /greg./

10.00 – Dz-błag. za akt zawierzenia się Jezusowi przez ręce MB z prośbą o potrzebne łaski i nieustanną opiekę MB Niepokalanej dla Rodziny oraz dla kapłanów pracujących w naszej parafii w dniu rocznicy konsekracji świątyni

10.00 – + Maria, Barbara, Zygfryd Malczarscy

16.00 –  + Maria Danuta Winniczuk

16.00 –  O Boże błog i opiekę MB dla Katarzyny

18.00 – + Marcin Michalski (od rodziców i siostry)

18.00 – + Ryszard Bartosik (od Barbary i Witolda z rodz)

 

 

ŚRODA – 9 XII 2020 r.

6.25 – O Boże błog. dla Sida i jego rodziny oraz o poprowadzenie jego spraw zgodnie z wolą Bożą

6.25 – O Boże błog., zdrowie, szczęśliwe rozwiązanie problemów dla Danuty i Zdzisława Żylińskich oraz ich dzieci z rodzinami

6.25 – + Teresa Zabłocka /greg./

7.00 – + Adela Bochniak /greg./

7.00 – + Krystyna Mydlak (1) (od koleżanek z Liceum Pedag.)

7.00 – + Maria Muryjas (od męża)

18.00 – Msza święta zbiorowa – Nowenna do MBKP:

* Dziękczynna z prośbą o opiekę MB dla Tadeusza i Krzysztofa z rodzinami i ich rodziców

* Dz. z prośbą o pomoc MB dla Bartka i Ani oraz ich rodzin i rodziców

* + Helena Gałan (7), Bolesław, Marianna, Jan ++ Gałanów; Marianna, Józef ++ Rajtaków

 

 

CZWARTEK – 10 XII 2020 r.

6.25 – + Józef Rybak

6.25 – + Leszek Pulikowski (15)

7.00 – + Adela Bochniak /greg./

7.00 – + Ryszard Władyga (30 dz. p. ś.)

7.00 – + Jerzy Sawicki (30 dz.p.ś.)

18.00 – + Iwona Zielińska (miesięczna)

18.00 – + Teresa Zabłocka /greg./

18.00 – + Wiktor Zieliński (16)

18.00 – + Marian Bełkot (12), Helena Bełkot

 

PIĄTEK – 11 XII 2020 r.

6.25 – + Teresa Zabłocka /greg./

6.25 – + Witold Bondyra (od rodz. Koniec)

6.25 – + Tadeusz Mądroń (od Ludwiki Łakomskiej)

7.00 – + Adela Bochniak /greg./

7.00 – + Witold Bondyra (od dzieci Jolanty)

7.00 – + Maria Muryjas (od szwagra Stanisława z rodz.)

18.00 – + Henryka Wołyniak (13), Henryka Ciepielewska (14), Kazimierz Wołyniak, Jan i Konstanty Ciepielewscy

18.00 – ++ Durasów: Zofia, Bolesław, Katarzyna i Antoni, Stanisława, Marian, Mieczysław i Teodor; ++ Andrzejewskich: Rozalia, Stanisław, Marian

18.00 – + Ryszard Władyga (od swatów Izabeli i Zbigniewa)

 

 

SOBOTA – 12 XII 2020 r.

6.25 – + Teresa Zabłocka /greg./

6.25 – + Krystyna Mydlak (1) (od koleżanek z Liceum Pedag.)

6.25 – + Maria Muryjas (od szwagierki Zofii Basiak z rodz.)

6.25 – + Stanisław Kwiecień, Krzysztof Lewusz, Kazimierz, Władysława, Józef, Maria Niańko, Mikołaj, Antonina, Genowefa Lisiewicz, Michał, Leokadia, Lucjan Gruszkiewicz

7.00 – + Jadwiga Antoniszewska (od Krzysztofa, Małgorzaty, Konrada, Kamila)

7.00 – + Adela Bochniak /greg./

18.00 – + Marek Soboń (od mieszkańców bloku nr 28 przy ul. Wysz)

18.00 – + Krzysztof Flis (8)

18.00 – W 41 r. ur. Olipii Bojarskiej – o Boże błog. i zdrowie na dalsze lata życia

 

 

 

 

III NIEDZIELA ADWENTU – 13 XII 2020 r.

7.00 – + Janusz Siatka (29)

7.00 – + Krystyna Rękas (urodzinowa)

7.00 – + Teresa Zabłocka /greg./

8.30 – + Dymitr, Ewa, Michał Kogut Janina, Bronisław, Jerzy z rodz. Pawłowskich

8.30 – + Adela Bochniak /greg./

10.00 – Za parafian

10.00 – w 18 r. ur. Weroniki Romańskiej z prośbą o Boże błog.

11.30 – + Jan Nowak (17), Bożena, Robert

11.30 – + Zbigniew Kornas, Bronisława, Jan ++ Kornasów; Władysława i Karol ++ Dzidów

16.00 – + Cecylia (3), Władysław ++ Portków, Łasochów, Wajdów

16.00 – + Mieczysława Dziuba (8)

18.00 – + Czesława i Karol Miętus ++ Gorzków, Łojów

18.00 – + Anita Momot-Świętonowska (8) ++ Letkiewiczów, Kamińskich, Momotów