SOBOTA – 28 XI 2020 r.

6.30 – + Zdzisław Ramian (imieninowa)

6.30 – O Boże błog., dary Ducha Świętego i opiekę MB dla Antosia w 1 urodziny

7.00 – Dz-błag w 36 ur. Krzysztofa z prośbą o Boże błog., dary Ducha Świętego, opiekę MB i zdrowie dla niego i całej rodziny

7.00 – + Halina Leszczyńska

7.00 – + Teresa Zabłocka /greg./

10.00 – Za zmarłych kapłanów naszej diecezji

18.00 – + Genowefa Słupska (14), Józef ++ Słupskich, Gmitrowiczów

18.00 – + Feliksa Rożek (21), Bronisław Rożek ++ Rożków

18.00 – + Marianna Nowosad /greg./

18.00 – + Mieczysław Kusiak /greg./

 

I NIEDZIELA ADWENTU – 29 XI 2020 r.

7.00 – O Boże błog. i zdrowie dla Barbary

7.00 – + Damian Wójtowicz

7.00 – + Wiktoria Szwec (5), Antoni i Henryk ++ Szweców

8.30 – + Franciszek Stawarz (r.ś.), Kazimiera Stawarz (6) ++ Stawarzów, Piwińskich

8.30 – + Mieczysław Kusiak /greg./

10.00 – Za parafian

10.00 – + Teresa Zabłocka /greg./

11.30 – + Aniela, Jan Kozaczyńscy, Leszek, Antonina, Tomasz

11.30 – + Seweryn Pałka (1), Seweryna Pałka (22)

16.00 – + ++ Derewieckich, Kopciuchów, Lucyna, Aleksander, Edmund, Lucjan, Tadeusz, Gabriel, Marian, Janusz, Katarzyna, Antoni, Marian, Amelia

16.00 – + Marianna Nowosad /greg./

18.00 – W intencji zmarłych polecanych w wypominkach

18.00 – O miłosierdzie Boże i zdrowie dla Iwa i Pawła

 

PONIEDZIAŁEK –  30 XI 2020 r.

6.30 – + Leokadia Mąkal (od Anny Ciebień z rodz.)

6.30 – + Teresa Zabłocka /greg./

7.00 – + Piotr Nowosad

7.00 – + Marianna Nowosad /greg. ost/

7.00 – + Mieczysław Kusiak /greg. ost/

18.00 –  + Andrzej Urban, Andrzej Baranowski

18.00 – + Andrzej Pastuszak (imieninowa)

18.00 – + Kazimierz Zalewski (13), Henryk, Czesława Zalewska, Henryka Tokarczyk

18.00 – W intencji słuchaczy Katolickiego Radia Zamość

WTOREK – 1 XII 2020 r.

6.30 – + Teresa Zabłocka /greg./

6.30 – + Stanisława Danik

6.30 – O Boże błog., uwolnienie i uzdrowienie dla Mary i jej bliskich oraz prowadzenie i dary Ducha Świętego i opiekę św. Rodziny

7.00 – + Adela Bochniak /1 greg./

7.00 – + Irena Boba (5), Stefan, Leszek, Franciszka, Michał ++ Boba, Józefa, Antoni Krawiec, Katarzyna, Helena Kołtun

18.00 – + Ryszard Bartosik (od Małgorzaty i Pawła)

18.00 – + Longina Wrotniak oraz o Boże błog. dla rodziny

18.00 – + Zofia, Antoni, Marianna Korga

ŚRODA – 2 XII 2020 r.

6.30 – + Jadwiga Antoniszewska (od siostry Marii)

6.30 – + Teresa Zabłocka /greg./

7.00 – + Adela Bochniak /greg./

7.00 – + Janusz Topornicki (30 dz. p. ś.)

7.00 – + Stanisław Przyczyna (od rodz. Sokołów)

18.00 – Msza święta zbiorowa – Nowenna do MBKP:

* Dziękczynna z prośbą o opiekę MB dla Tadeusza i Krzysztofa z rodzinami i ich rodziców

* Dz. z prośbą o pomoc MB dla Bartka i Ani oraz ich rodzin i rodziców

* + Alfreda, Stanisław, Jacek ++ Łypów

* + Czesława, Józef Bogusz

 

 

CZWARTEK – 3 XII 2020 r.

6.30 – + Jadwiga Mosur

6.30 – + Teresa Zabłocka /greg./

7.00 – + Elżbieta Piwowarska (7 m-c p. ś.)

7.00 – + Adela Bochniak /greg./

7.00 – + Stanisław Przyczyna (od rodz. Marczaków)

18.00 – Dz-błag. o Boże błog., opiekę MB, dary Ducha Świętego dla Macieja w 12 ur. i Liliany w 6 ur.

18.00 – + Eugeniusz Piątek

18.00 – + o. Bruno Andrzej Kalinowski

 

PIĄTEK – 4 XII 2020 r.

6.30 – + Ryszard Piotrowski (1)

6.30 – + Adela Bochniak /greg./

6.30 – W intencji p. Barbary – gospodyni (od pracowników parafii)

7.00 – + Teresa Zabłocka /greg./

7.00 – + Stanisław (34)

7.00 – Dz-błag z okazji imienin Barbary Lalik

18.00 – + Barbara Sańska (od sąsiadów)

 

 

SOBOTA – 5 XII 2020 r.

6.30 – + Teresa Zabłocka /greg./

6.30 – + Leokadia Mękal (od sąsiadów i znajomych)

6.30 – O Boże błog., zgodę i zdrowie dla Zbigniewa i Zofii Jaworskich

7.00 – + Wiktoria Chruścińska (30 dz. p. ś.)

7.00 – + Adela Bochniak /greg./

7.00 – + Mikołaj Bałabuch

18.00 – W intencji Kół Żywego Różańca

18.00 – + Henryk Opiła (30 dz. p. ś.)

 

II NIEDZIELA ADWENTU – 6 XII 2020 r.

7.00 – + Kazimierz Dziuba (12) ++ Dziubów, Teofila, Piotr Siek

7.00 – + Mikołaj Sobczuk, Antonina, Maria, Kazimierz, Tadeusz ++ Sobczuków, Kazimiera i Wojciech Sochaniów

7.00 – + Henryk Duda (9) ++ Dudów: Jan, Agata, Jan, Edward, Teresa

8.30 – + Aleksander Sokołowski (4), ++ Lipińskich, Sokołowskich

8.30 – + Zygmunt Swatowski (26)

8.30 – + Adela Bochniak /greg./

10.00 – Za parafian

10.00 – W intencji Róż Różańcowych

10.00 – + Teresa Zabłocka /greg./

11.30 – Dz-błag. w 6 r. ur. Adama-Mikołaja Sosnowskiego i o potrzebne łaski dla Barbary i Marii

11.30 – + Wanda Szynkarczuk (1)

16.00 – + Stefan, Jarosław, Piotr ++ Nowosadów, Lucyna Kukułowicz

16.00 – + Krystyna Brzozowska (1)

18.00 – + Emilia Wichrowska, Baran Władysława i Julian, Juszczak Jadwiga i Marcin

18.00 – + Anna, Jan, Andrzej, Maria, Paweł Kończyńscy, Agnieszka, Onufry Miętkiweicz, Wanda, Wacław, Tadeusz, Piotr Nowosad