SOBOTA – 14 XI 2020 r.

6.30 – + Antoni Matyjaszczyk (od Bartosza i Angeliki Wojtas z rodz.)

6.30 – + Adela Ostrowska (30 dz. p. ś.)

7.00 – + Marianna Nowosad /greg./

7.00 – + Grzegorz Tyszko ++ Tyszków, Bondyrów

7.00 – + Stanisław Wiśniewski (od kolegów i koleżanek ze Spółdzielni Ogrodniczej)

7.00 – + Jadwiga Antoniszewska (od Ireny i Marka Gruszków)

18.00 – + Mieczysław Kusiak /greg./

18.00 – + Eugenia, Tadeusz Tyszko ++ Tyszków, Pytlowskich

18.00 – + Za zmarłych członków Legionu Maryi

XXXIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 15 XI 2020 r.

7.00 – w 18 r. ur. Krzysztofa – o potrzebne łaski i dary Ducha Świętego

7.00 – + Wanda, Jan, Artur z rodz. Lisieckich, Leokadia, Józef z Laskowskich

7.00 – + Damian Wójtowicz

8.30 – + Władysław (8), Danuta, Janina Stopa, Marianna, Stanisław, Krzysztof Piwowarscy, Franciszek Sędłak

8.30 – + Henryk Borowicz (17), Marian, Marianna Krawiec

10.00 – Za parafian

10.00 – + Marianna i Jan Skowronek

10.00 – + Marianna Nowosad /greg./

11.30 – + Szymon Danilewicz, Marianna, Antoni ++ Danilewiczów

11.30 – + Genowefa Knap (16) ++ Walczuków, Palichlebów, Stępkowskich

16.00 – + Mieczysław Kusiak /greg./

16.00 – + Jolanta Łagowska (3)

16.00 – Dz-błag. z okazji 18 urodzin Klaudii Bodys – z prośbą o Boże błog, dary Ducha Świętego i opiekę MB

18.00 – Za zmarłych pracowników i funkcjonariuszy Krajowej Administracji Skarbowej i Bankowców Diecezji Zamojsko-Lubaczowskiej

18.00 – W intencji zmarłych polecanych w wypominkach

PONIEDZIAŁEK –  16 XI 2020 r.

6.30 – + Antoników, Dawidów, Czuków, Synowców, Świtalskich, Droździelów, dusze czyśćcowe

6.30 – + Teresa Zabłocka (od koleżanek z pracy córki Wioletty)

7.00 – + Marianna Nowosad /greg./

7.00 – + Jan i Bronisława Modrzewscy, zm. z rodziny

7.00 – + Stanisław Waśko (27), Janina, Jan, Jadwiga, Michał ++ Waśków

18.00 – + Helena Książek (od rodz. Hałasów)

18.00 – + Leon (13), Helena (12) Michalscy

18.00 – + Mieczysław Kusiak /greg./

18.00 – W intencji słuchaczy Katolickiego Radia Zamość

WTOREK – 17 XI 2020 r.

6.30 – Dziękczynna za zdrowie z prośbą o Boże błog. i potrzebne łaski dla całej rodziny

6.30 – + Józefa, Eugeniusz, Ryszard, Tadeusz ++ Podgórnych

6.30 – + Jan, Aniela Kowalczyk, Zofia, Stanisław Cicheccy, Henryk ++ Kowalczyków, Cicheckich, Pastuszków, dusze w czyśćcu cierpiące

7.00 – + Zofia Bełz (od pracowników 3. Wydziału Rodzinnego i Nieletnich Sądu Rejonowego w Zamościu)

7.00 – + Teresa Sudak (30 dz. p. ś.)

7.00 – + Antoni Matyjaszczyk (od rodz. Górów)

7.00 – + Tadeusz Mądroń (od mieszkańców bloku nr 36 przy ul. Wysz.)

18.00 – + Leokadia, Stanisław Woronowicz

18.00 – + Mieczysław Kusiak /greg./

18.00 – + Marianna Nowosad /greg./

ŚRODA – 18 XI 2020 r.

6.30 – + Marianna Nowosad /greg./

6.30 – + Janusz Topornicki (od Wspólnoty Krwi Chrystusa)

6.30 – W 43 r. ur. Sebastiana, aby doznał uzdrawiającej mocy miłości Boga

7.00 – + Mieczysław Kusiak /greg./

7.00 – + Antoni Matyjaszczyk (od Heleny Łazarczyk z rodz.)

7.00 – + Jadwiga Antoniszewska (30 dz. p.ś.)

18.00 – Msza święta zbiorowa – Nowenna do MBKP:

* Dziękczynna z prośbą o opiekę MB dla Tadeusza i Krzysztofa z rodzinami i ich rodziców

* Dz. z prośbą o pomoc MB dla Bartka i Ani oraz ich rodzin

* O zdrowie i wyjście z choroby nowotworowej

* O Boże błog. i opiekę MB dla Moniki w 40 r. ur.

* + Leszek Palich, Marek Soboń, Jarosław Szcześniak, Bolesław Baran

CZWARTEK – 19 XI 2020 r.

6.30 – + Antoni Matyjaszczyk (od Roberta Kozaka i córki Ewy Różyckiej)

6.30 – + Marianna Nowosad /greg./

6.30 – Za Sebastiana, aby doznał uzdrawiającej mocy miłości Boga

7.00 – + Ryszard Władyga (od pracowników OSiR)

7.00 – + Mieczysław Kusiak /greg./

7.00 – + Marek Soboń (od mieszkańców bloku nr 28 przy ul. Wysz.)

7.00 – + Antoni Matyjaszczyk (od kolegów syna Artura z Wiednia)

18.00 – + Stanisława Danik (od żołnierzy i pracowników Sekcji Personalnej III Batalionu Zmechanizowanego)

18.00 – + Elżbieta Pietrzniak (imieninowa)

18.00 – + Piotr Tyszko ++ Tyszków, Łapów

18.00 – Wspólnota Krwi Chrystusa – za księży posługujących w parafii, misjonarzy ze Zgromadzenia Krwi Chrystusa, członków Wspólnoty Krwi Chrystusa oraz ich rodziny

PIĄTEK – 20 XI 2020 r.

6.30 – + Feliksa, Mieczysław, Lucyna, Kazimierz, Maria, Jan ++ Wróblów, Genowefa, Jan, Józef, Maria, Paweł, Wojciech, Maciej, Helena ++ Dudów (od syna)

6.30 – + Marianna Nowosad /greg./

6.30 – + Stefan Nowosad

7.00 – + Antoni Matyjaszczyk (od Kręgu Domowego Kościoła z parafii)

7.00 – + Zofia Bełz

7.00 – + Mieczysław Kusiak /greg./

18.00 – Wspólna do Miłosierdzia Bożego

* + Honorata Chwaleba – (w 100 ur.), Andrzej Chwaleba (10), Antoni Chwaleba, Irena, Marian Słodki, Jerzy Knap ++ Chwalebów, Soroków, Słodkich, Knapów

* w 25 ur. Wojciecha Bojarskiego, w 10 ur. Sebastiana Bojarskiego – o Boże błog, dary Ducha Świętego, zdrowie i opatrznościową troskę na dalsze lata życia

SOBOTA – 21 XI 2020 r.

6.30 – + Edward Czochra (33), Barbara Czochra (21)

6.30 – + Eugeniusz (25), Józefa, Ryszard, Tadeusz ++ Podgórnych

6.30 – + Marianna Nowosad /greg./

7.00 – Marianna Kukiełka (3), Stanisława i Lech Rozmiarkowscy

7.00 – + Stanisława Duras (2)

7.00 – + Janusz Trojanowski

7.00 – + Mieczysław Kusiak /greg./

18.00 – Dz-błag. o Boże błog., dary Ducha Świętego, opiekę MBKP, potrzebne łaski i zdrowie dla
ks. Prałata Janusza Romańczuka z okazji imienin

UROCZYSTOŚĆ JEZUSA CHRYSTUSA KRÓLA WSZECHŚWIATA – 22 XI 2020 r.

7.00 – + Marian Iwaniec (25), Leokadia Iwaniec (11), Aniela Łyś (31), Marcin Kozak (14)

7.00 – + Marianna Nowosad /greg./

7.00 – + Mieczysław Kusiak /greg./

8.30 – + Katarzyna, Jan, Aniela, Michał ++ Marmajów, Gresztów, Klimków, Łapów

8.30 – + Aleksander i Zofia Woźnica, Stanisław i Wiktoria Garbacz

8.30 – + Grzegorz Ficiński (1)

10.00 – Za parafian

10.00 – + Marian Łoza (13)

11.30 – + Maria Dębska (17)

11.30 – + Lucyna Ożóg (10) ++ Ożóg, Tuckich

11.30 – + Stanisław Symonowicz ++ Symonowicz

16.00 – + Tadeusz Borowski (10)

16.00 – + Damian Wójtowicz

18.00 – Za zmarłych pracowników i funkcjonariuszy Krajowej Administracji Skarbowej i Bankowców Diecezji Zam-Lub

18.00 – W intencji zmarłych polecanych w wypominkach

18.00 – + Maria Czesak, Mieczysław Czesak, Edmund Dworzycki, Stanisław Kopciowski