SOBOTA – 17 X 2020 r.

6.30 – + Zofia Kania /greg./

6.30 – + Halina Ciepłowska (17), Adam, Genowefa Szostak, Edward Ciepłowski

6.30 – + Helena, Stanisław Misiura ++ Misuirów, Łupkowskich, Magrytów

7.00 – + Artur Horodelski (9), Janusz Horodelski (1), Jan i Irena Horodelscy, Adam Kryk

7.00 – + Damian Wójtowicz

7.00 – + Eugenia Bałabuch /greg./

16.30 ślub

18.00 – + Wojciech Rek (8)

18.00 – + Stanisława i Józef Kościk

18.00 – + Katarzyna, Aleksy, Michał ++ Warcabów, Zofia, Marcin ++ Piaseckich

XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA – 18 X 2020 r.

7.00 – + Bronisława, Marian

7.00 – + Anna Sobuś (9), Julian, Tadeusz, Henryk, Stanisław ++ dziadków, Rafał Dudziński

7.00 – + Eugenia Bałabuch /greg./

8.30 – + Katarzyna, Aleksy, Michał ++ Warcabów, Zofia, Marcin ++ Piaseckich

8.30 – + Stanisława i Józef Kościk

10.00 – Za parafian

10.00 – + Zofia Kania /greg./

11.30 – + Stanisław Sutyła (24), Władysława, Ferdynand Lewczuk, Stanisława Lewczuk, Jan Berdzik, Kazimiera, Julian Sutyła ++ Lewczuków, Skrzyńskich, Sutyłów, Wiatrzyków

11.30 – + Marcin Pastuszak (21), Aniela Pastuszak, Marcin, Antonina Pastuszak

13.00 – I Komunia Święta

16.00 – + Przemysław Oczkowski (5) ++ Oczkowskich

16.00 – + Edmund Martyniuk (20), Janina, Jan, Bogdan, Ryszard ++ Martyniuków

18.00 – + Paweł Nowosad (46), Julian, Stanisława, Ryszard, Zofia, Ryszard, Wiesław ++ Kluczyków, Wanda, Marian Pasek ++ Boczulińskich, Marian Bernacki

18.00 – + Stanisława, Maciej Kłosińscy

PONIEDZIAŁEK –  19 X 2020 r.

6.30 –  + Zofia Kania /greg./

6.30 –  + Magdalena Czerwonka (2), Tadeusz Czerwonka (26)

7.00 – + Stanisław Draus (3), Danuta, Stanisław Ścibor

7.00 – + Eugenia Bałabuch /greg./

7.00 – + Janina (34), Jan Tarajko, Maria, Piotr Zimińscy

18.00 – + Stanisława i Józef Kościk

18.00 – + Katarzyna, Aleksy, Michał ++ Warcabów, Zofia, Marcin ++ Piaseckich

18.00 – + Józefa Gwinczewska (11), Tadeusz, Jerzy ++ Gwinczewskich, Jakubowskich

18.00 – W intencji słuchaczy Katolickiego Radia Zamość

WTOREK – 20 X 2020 r.

6.30 – + Zofia Kania /greg./

6.30 – W intencji Siostry Służebniczki Matki Bożej Ireny w 56. ur. i imieniny o opiekę MB (od matki chrzestnej)

6.30 – O Boże błog., opiekę MB, zdrowie dla dzieci i wnuków

7.00 – + Eugenia Bałabuch /greg./

7.00 – + Katarzyna, Aleksy, Michał ++ Warcabów, Zofia, Marcin ++ Piaseckich

7.00 – + Elżbieta (6), Romuald Radlińscy ++ Radlińskich, Stecków

18.00 – + Stanisława i Józef Kościk

18.00 – + Piotr, Jadwiga Lupa ++ Lupów, Leśniaków

18.00 – ++ Makowskich: Józef (33), Józef (6), Krystyna Górniak ++ Makowskich, Mielników, Górniaków, Borsuków

ŚRODA – 21 X 2020 r.

6.30 – + Zofia Kania /greg./

6.30 – + Franciszka, Anna, Józef, Bogdan, ks. Józef, ks. Stefan

6.30 – Dz-błag w 25 r. ślubu: Marzena i Jerzy

7.00 – + Katarzyna, Aleksy, Michał ++ Warcabów, Zofia, Marcin ++ Piaseckich

7.00 – + Eugenia Bałabuch /greg./

7.00 – + Stanisława i Józef Kościk

18.00 – Msza święta zbiorowa – Nowenna do MBKP:

* Dziękczynna z prośbą o opiekę MB dla Tadeusza i Krzysztofa z rodzinami i ich rodziców

* Dziękczynna za przyczyną MB z prośbą o Boże błog. i potrzebne łaski dla Bartłomieja i Anny oraz ich rodzin

* ++ Wrzos: Sylwester (7), Adam, Franciszek, Jadwiga ++ Choma, Tadeusz (28), Zofia, Bolesław

* + Alicja Walas (19), Katarzyna, Adam, Wojciech Gorzała

CZWARTEK – 22 X 2020 r.

6.30 – + Zofia Kania /greg./

6.30 – + Lech Szawracki (13),

7.00 – W 5 ur. Kubusia z podziękowaniem za dar życia i prośbą o Boże błog.

7.00 – + Eugenia Bałabuch /greg./

7.00 – + Franciszek (53), Franciszka, Stanisław, Jan, Henryka, Maria ++ Jasinów

18.00 – + Wanda Kaszuba

18.00 – + Stanisława i Józef Kościk

18.00 – + Katarzyna, Aleksy, Michał ++ Warcabów, Zofia, Marcin ++ Piaseckich

18.00 – + Ryszard Artymiak (od siostry i braci)

 

 

PIĄTEK – 23 X 2020 r.

6.30 – + Zofia Kania /greg./

6.30 – O zdrowie i udaną operację dla Natalii oraz Boże błog., opiekę Ducha Świętego dla lekarzy

7.00 – + Eugenia Bałabuch /greg./

7.00 – + Kazimierz Bełz (3)

7.00 – + Helena i Kazimierz

18.00 – + Stanisława i Józef Kościk

18.00 – + Katarzyna, Aleksy, Michał ++ Warcabów, Zofia, Marcin ++ Piaseckich

18.00 – + Tadeusz Ludas (15), Antoni Ludas, Józefa Ludas, Maria Kosmala, Władysław Parnicki, Bolesław Łuczka, Leokadia, Marian Łuczka

18.00 – + Filip Pałyga (15)

 

SOBOTA – 25 X 2020 r.

6.30 – + Zofia Kania /greg./

6.30 – + Stanisław Koniec (39), Jadwiga Koniec

7.00 – + Maria Szponar (6), Janina Szponar, Stanisław Szponar

7.00 – + Wiesława Pupiec (od koleżanek z Sądu Rejonowego, Wydział Rodzinny i Nieletnich)

7.00 – + Eugenia Bałabuch /greg./

14.30 ślub

18.00 – + Bolesław, Heronima Olszańska (r.ś.), ++ Olszańskich, Cisłów, Siwczaków, Tłuczków, Fornali, Taczałów, Malców

18.00 – + Stanisława i Józef Kościk

18.00 – + Katarzyna, Aleksy, Michał ++ Warcabów, Zofia, Marcin ++ Piaseckich

18.00 – W intencji dziecka przyjmującego chrzest

 

XXX NIEDZIELA ZWYKŁA – 18 – 26 X 2020 r.

7.00 – + Stanisław Korneluk (21), Franciszka Korneluk

7.00 – + Olga, Michał Kowaluk (r.ś.), Regina, Feliks Pawluk

7.00 – + Eugenia Bałabuch /greg./

8.30 – + Tadeusz Dawid (imieninowa) ++ Jaworskich, Rudzińskich, Dawidów, dusze w czyśćcu cierpiące

8.30 – + Katarzyna, Aleksy, Michał ++ Warcabów, Zofia, Marcin ++ Piaseckich

8.30 – + Stanisława i Józef Kościk

10.00 – Za parafian

10.00 – Dz-błag. w 10 r. ślubu Aleksandry i Krzysztofa – o Boże błog.

10.00 – + Zofia Kania /greg./

11.30 – + Leszek Sabat (14) ++ Sabatów, Skórów

11.30 – + Kazimierz Mendel ++ Mendlów, Nosków

16.00 – + Leonard Godzisz (14), ++ Godzisz i Kot

16.00 – ++ Majów, Kusiaków, Kawków

18.00 – ++ Chałupków, Górskich, Zbigniew, Tadeusz, Hanna, Maria, Franciszek, Lucjan

18.00 – + Regina Majewska (4), Henryk ++ Majewskich, Cielińskich, Krystyna Furmańczuk